Anahtarlık

    
aynı gün kargo
Lokinin Asası
19,00 TL
Birbirinden şık aksesuar modellerine MarkaCadde avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Sizlere telefon aksesuarlarının yanı sıra en şık ve en kullanışlı anahtarlık modellerini de avantajlı bir alışverişle satın alma imkanı sunuyoruz. Kadınlar ve erkekler için özel olarak dizayn edilmiş olan bu tasarımlarla siz de stilinizi yansıtabilirsiniz. Çünkü sizlere her stile uygun onlarca modeli bir arada sunuyoruz.

Farklı renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz anahtarlıklar arasında metal malzemelerden hazırlananlar da bulunuyor. Aynı zamanda silikon malzeme kullanılarak imal edilmiş olan tasarımları da kolayca inceleyebilirsiniz. Metal ve silikon gibi farklı malzemelerin bir arada kullanıldığı, zarif tasarımı ile ön plana çıkan modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Kategorimiz içerisinde inceleyebileceğiniz anahtarlık modelleri arasında çocuklar için dizayn edilen ve sevimli görünümü ile ön plana çıkan modeller de mevcut. Bu şık tasarımlar çocukların severek kullandığı şirin duruşları ile ideal bir hediyelik seçeneği de olabiliyor. Aynı zamanda sevdiklerinize özel günlerde hediye edebileceğiniz tasarımlar da keyifle göz atmanız için hazır bekliyor.

Kullandığınız diğer aksesuarlar ile uyumlu bir görünüm sunan ve bu yönüyle şıklığınızı da tamamlayan anahtarlık modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tüm tasarımlar için uygun fiyat avantajından da faydalanmış olacaksınız. Bu şık anahtarlıklar için minimum düzeyde ödeme yapmanız yeterli olabilir. Aynı zamanda cazip ödeme kolaylıklarından da istifade edebilirsiniz. Hemen şimdi beğendiğiniz tüm modelleri sepetiniz ekleyin!