Takı

    
Kayıtlı ürün bulunamadı...
Takı kombinasyonunuzu tamamlarken aynı zamanda yepyeni bir görüntüye kısa süre içinde kavuşmanız için en ideal aksesuarlar arasında yer alıyor. Takı kullanımınızda erkek ve bayan koleksiyonlarımız değişen seçimler ile kategorimiz içinde yeriniz sizler için aldı. Kendiniz için seçim yapabileceğiniz gibi sevdikleriniz içinde bu şık ve oldukça etkili olan modelleri sitemizden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Takı denilince akla birçok çeşit gelebilir. Tüm bu çeşitler sitemizde yer alırken aynı zamanda tarzınıza uygun olan modelleri de kategorilerimiz içersinde bulabilirsiniz. Klasik, bohem, sportif, marjinal ve daha birçok değişen takı tasarımlarını sade kıyafetlerde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda bayanların abiyeleri ve erkeklerin takım elbiseleri üstünde de değerlendirebilecekleri modelleri ürün yelpazemiz içersinde görebilirsiniz. Kolye, yüzük, bileklik, bilezik, saat, küpe ve daha birçok seçimin yer aldığı kategorimizde aynı zamanda taş, deri, çelik gibi birçok materyalin kullanımı ile elde edilmiş olan tasarımları görebilirsiniz.

MarkaCadde.com adresimizden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde her daim müşteri memnuniyetini öncelikli olarak tutuyoruz. Bu sebep ile satın aldığınız tüm ürünler siparişi tamamlamadığınız gün mesai saati içinde aynı gün kargoya teslim edilir. Bunun yanı sıra elinize kısa sürede geçecek olan ürün ya da ürünler içinden iade ya da değişim yapma şansınızda bulunuyor. Adresinize teslim edilen ürünler içinde değişim ya da iade etmek istediğiniz ürün ile ilgili olarak on beş gün içinde yapacağınız işlem sonrasında ürün değişim ya da iadeniz ücretsiz olarak tarafımızca gerçekleştirilir.